Běžecký pás Acra GB 4400

Acra GB 4400 je typ běžeckého pásu, který je navržený pro cvičení v domácím prostředí. Tento běžecký pás je vybaven řadou funkcí, které vám umožňují cvičit efektivněji a s větším komfortem.

Acra GB 4400 má například dotykový ovládací panel, který umožňuje snadné nastavení různých úrovní odporu nebo cílových cílů pro váš trénink. Tento běžecký pás má také přehledný LCD displej, na kterém můžete sledovat své výkony a statistiky během cvičení.

Acra GB 4400 je skvělou volbou pro lidi, kteří hledají kvalitní běžecký pás pro cvičení doma. Tento běžecký pás je vybaven řadou užitečných funkcí a může vám pomoci zlepšit vaše výkony a získat lepší kondici.

Běžecký pás motorový, rychlost až 20 km/h, 4,50 HP, elektrický náklon, připojení přes USB, nosnost 150 kg, hmotnost 78 kg

 

Profesionální přístup
O pohon pásu se stará elektromotor o výkonu 2,5 koňských sil (maximálně až 4,5), kde si požadovanou rychlost nastavíte v rozmezí od (0 - 22 km/h). Přehledný LCD displej nabízí výčet všech hodnot - tedy čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci. K dispozici je 48 přednastavených programů. Pro zajištění maximální bezpečnosti je pás vybaven rychlobrzdou, která v případě nutnosti okamžitě zastaví pás. Pro větší zábavu je pás vybaven náklonem od 0 - 20°, který simuluje běh do kopce a dá vám pořádně zabrat.

Běhání není nuda!
Pro co nejefektivnější trénink je přístroj vybaven pohodlnými madly s protiskluzovým povrchem pro dokonalejší úchop. Nesmí chybět ani 2 reproduktory a vstup na MP3 nebo rádia pro poslech vaší oblíbené hudby.8 Zajisté oceníte držák na pití a odkládací prostor na malé osobní věci. Komfortnější trénink zajišťuje pás odpružený na 8 místech, tak aby tlumil nárazy a nadměrně nezatěžoval dolní končetiny. Největší výhodou jsou tlumící podložky, takže se hluk při sportování omezil na minimum, proto si zacvičíte, kdykoliv vás napadne. Pro snadnou manipulaci slouží kolečka a pro snadnější uskladnění lze pás složit mezi rukojeti.