Běžecký pás motorový Stormred Warrior

Běžecký pás motorový Stormred Warrior, rychlost až 22 km/h, 3,5 HP, elektrický náklon, připojení přes USB, nosnost 150 kg, hmotnost 85 Kg

Hmotnost

Typ

Výkon

Funkce

Funkce Displej , Transportní kolečka , Měření tepové frekvence , Odpružený , Počítání spálených kalorií , Sklopný
Počet programů 20

Celkový rozměr

 

Stormred Warrior - Běžecký pás

Stormred Warrior

Rádi pravidelně běháte, ale počasí vám příliš nepřeje? Neztrácejte čas a běhejte v pohodlí svého domova na motorovém běžeckém pásu Stormred Warrior. Rychlost běžeckého pásu si můžete nastavit až do rychlosti 22 km/h. Obtížnost běhu si můžete nastavit pomocí elektrického náklonu, který simuluje převýšení. Náklon lze nastavit až do úhlu 22°. Běžecký pás Stormred Warrior disponuje výkonem 3,5 HP a je určen pro osoby s hmotností do 150 kg. Nyní nemusíte čekat na pěkné počasí, ale můžete začít běhat hned. 

 
Vyberte si z 20 přednastavených programů
V rukojetích se skrývá snímač tepové frekvence a také jednoduché ovládání běžeckého pásu Stormred Warrior. Na výběr máte z 20 přednastavených programů. Pohodlný běh vám dopřeje pomocí odpružení, které tlumí tvrdé došlapy.

Manipulaci s pásem Stormred Warrior zvládne každý
Motorový běžecký pás Stormred Warrior je vybaven skládací konstrukcí, tak vám nezabere doma mnoho místa. Je vybaven transportními kolečky pro snadné přesouvání, tak zvládnete jeho hmotnost 85 kg lehce přesunout, kam budete zrovna potřebovat. 

 

Zjistit cenu zde

Domácí běhouny na běžecký pás

Stormred Warrior - Běžecký pásStormred Warrior - Běžecký pásStormred Warrior - Běžecký pásStormred Warrior - Běžecký pásStormred Warrior - Běžecký pásStormred Warrior - Běžecký pás

¨