WalkingPad R1 Chodící pás - manuální a automatický režim


WalkingPad R1 je typ běžeckého pásu, který je navržený pro pohodlné a efektivní cvičení v domácím prostředí. Tento běžecký pás má skládací design, takže jej můžete snadno přenášet a ukládat, a má také řadu funkcí, které vám umožní cvičit efektivněji a s větším komfortem.

WalkingPad R1 je vybaven například dotykovým ovládacím panelem, který umožňuje snadné ovládání a nastavení různých úrovní odporu nebo cílových cílů pro váš trénink. Tento běžecký pás má také integrovaný držák na tablet nebo telefon, takže si můžete během cvičení prohlížet videa nebo poslouchat hudbu.

WalkingPad R1 je skvělou volbou pro lidi, kteří hledají kompaktní a snadno přenositelný běžecký pás pro cvičení doma. Tento běžecký pás je vybaven řadou užitečných funkcí a může vám pomoci zlepšit vaše výkony a získat lepší kondici.

Chodící pás - manuální a automatický režim, tichý chod, 2 kolečka, skladný, rám z ultra lehké hliníkové slitiny, LED displej, rychlost 0,5-10 km/hod, nosnost 110 kg, plocha pásu 120 × 44 cm

WalkingPad R1

Pracujte na kondicii v pohodlí svého domova

Chodicí pás WalkingPad R1 vám umožní vykonávat z pohodlí domova ten nejpřirozenější a nejzdravější pohyb vůbec, chůzi. Nejste limitováni počasím, denní dobou ani ročním obdobím. Díky chodícímu pásu můžete vyrazit na procházku či túru, kdykoli chcete.

 

Počet režimů

2 (automatický + manuální)

Rychlost

0,5–10 km/h

Nosnost

110 kg

Umožní zdravotní procházku
u vás v obýváku

Chůze je považována za nejvíce přirozený pohyb. Pomůže zmírnit stres, zátěž, uvolní ztuhlé svaly a pozitivně přispívá nejen k fyzickému, ale také psychickému zdraví. Díky WalkingPad R1 a dvěma režimům si sami můžete zvolit rychlost a intenzitu cvičení. Záleží jen na vás, jestli se vydáte na lehkou procházku nebo svižný trénink. O to se postará plocha pásu o délce 120 a šířce 44 cm. WalkingPad R1 je tak skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí pracovat na své kondici z pohodlí domova.

Chodící pás WalkingPad R1
Chodící pás WalkingPad R1

Ideální parťák do bytu

Nabízí dva základní režimy, a to manuální, v rámci kterého pás ovládáte dálkovým ovladačem a nastavujete si rychlost podle potřeby, a automatický. V tom se vaší rychlosti a stylu chůze pás maximálně přizpůsobí v rozmezí 0,5–10 km/h díky patentovanému systému Adaptive Speed Control. WalkingPad R1 vyniká také svým tichým chodem, tudíž nebudete rušit ani sousedy ani ostatní členy domácnosti.

Chodící pás WalkingPad R1

Chodící pás, který nezabírá místo

WalkingPad je navíc dokonale kompaktní a skladný. Vybavený je dvěma kolečky a madlem, které usnadní jeho manipulaci. Velmi jednoduše a rychle ho tak složíte a uložíte např. pod postel. Rám pásu je vyrobený z ultra lehké hliníkové slitiny, i přesto nabízí nosnost 110 kg. Ve své přední částí je vybavený velkým, přehledným futuristickým LED displejem. Ten je vložený na povrch ABS panelu a jeho osvětlení má křišťálově jasnou záři.

Chodící pás WalkingPad R1

Klíčové vlastnosti
pásu WalkingPad R1

 • Chodící pás pro domácí použití
 • Model R1 je vybaven zábradlím s držákem na telefon
 • Nabízí dva základní režimy 
 • Manuální režim ovládaný pomocí dálkového ovladače
 • V automatickém režimu se pás přizpůsobí stylu a rychlosti chůze uživatele
 • WalkingPad R1 vyniká tichým chodem
 • Dvě kolečka a madlo pro snadnou manipulaci
 • Velmi rychlé a jednoduché složení
 • Rám pásu vyrobený z ultra lehké hliníkové slitiny
 • S velkým, přehledným futuristickým LED displejem
 • Chodící pás WalkingPad s rychlostí 0,5–10 km/h