BIO BEWITELLA CLASSIC

LAHODNÝ KRÉM Z KAKAOVÝCH BOBŮ A DALŠÍCH SUPERPOTRAVIN

Neodolatelně čokoládový a zároveň mimořádně výživný krém obohacený o vysoce prospěšné látky červené řepy. Výborný je na palačinky, lívance, toasty, sušenky i do snídaňové kaše.

Všechny obsažené suroviny jsou BIO certifikované a 100% přírodní.

Možnosti doručení
Kód: 165/370
697 Kč
BIO BEWITELLA CLASSIC
Váha: 370g
Skladem | 165/370
697 Kč

Bewitella Classic je krém, který je mimořádně výživný díky přítomnosti vysoko prospěšných látek z červené řepy. Tyto látky mohou pomoci při hydrataci a regeneraci pokožky, zlepšit její barvu a kvalitu. Většina kosmetických produktů s červenou řepou jsou určena pro péči o pleť v oblasti kolem očí nebo pro hydrataci a vyživení suché pokožky.

BEWITELLA CLASSIC – MIMOŘÁDNĚ VÝŽIVNÝ KRÉM OBOHACENÝ O VYSOCE PROSPĚŠNÉ LÁTKY ČERVENÉ ŘEPY

Neodolatelně čokoládový krém obohacený o vysoce prospěšné látky červené řepy – to je naše BEWITELLA CLASSIC. Díky 100% přírodnímu složení a vyváženému poměru RAW kakaových bobů, přírodních sladidel, lněného proteinu a dalších živinami nabitých, BIO certifikovaných superpotravin je krásně krémová, tak akorát sladká a zároveň mimořádně výživná.

Výborná je na palačinky, lívance, toasty a sušenky. Vmíchat si ji můžete i do snídaňové kaše a dalších pokrmů. Jednoduše všude, kde je její jedinečná chuť žádoucí.

8 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT BEWITELLU CLASSIC

  • Složení doplněno o vysoce prospěšné látky červené řepy.
  • Je výhradně ze 100 % přírodních, BIO certifikovaných surovin té nejvyšší kvality.
  • 100% nadchne všechny vegetariány a vegany.
  • Nenajdete v ní žádná syntetická barviva, plnidla, stabilizátory,…
  • Teplota procesů nepřekračuje 42 °C, což je dosud nejšetrnější způsob zpracování.
  • Vyrábí se malosériově v našem výrobním závodě v Ostravě.
  • Pěstování, výroba, testování i kontrola zahrnuje vysoký podíl ruční práce.
  • Každá Bewitella je vyráběná s láskou a laskavou péčí všech zúčastněných.

KAKAOVÉ BOBY – NENAHRADITELNÝ ZÁKLAD VŠECH BEWITELL

Základní složkou Bewitell jsou 100% přírodní BIO RAW fermentované nepražené kakaové boby. Po samotném sušení na slunci se tyto kakaové boby zbavují slupek a drtí se na nibsy. Ty se následně i s ostatními surovinami melou na jednotnou hmotu – výslednou Bewitellu, a to dosud tím nejšetrnějším způsobem.

Samotné nepražené kakaové boby jsou významným zdrojem nejen širokého spektra vitaminů, minerálů a cenných fytonutrientů, ale také jakostního kakaového másla, rostlinných proteinů a účinných antioxidantů. Mimo to jsou takto kvalitní kakaové boby nejlepším přírodním zdrojem velkého množství lehce stravitelného hořčíku a potřebné organické síry.

BEWITELLA JE STÁLE ŽIVÁ

Šetrné zacházení, 100% přírodní suroviny a nízké teploty zpracování. To je kombinace, při které si Bewitella zachovává maximální množství vitálních enzymů = je stále živá.

Důkazem této živosti mohou být i mírné enzymatické změny textury a vůně. A to přesto, že složení Bewitell je zcela neměnné… I ve volné přírodě jsou tyto změny zcela přirozené a žádané.

BEZ TEMPERACE A S PATINOU NA POVRCHU

Abychom dodrželi zásady RAW výrobku, vynechává se během výroby takzvaná temperace. Ta zpravidla probíhá při teplotách kolem 47 °C a více. Kakaové a bambucké máslo pak přirozeně vytváří poměrně stabilní ostrohranné krystalky a částečně uvolněný tuk může vyvstávat na povrch výrobku = vzniká patina.

ZCELA UNIKÁTNÍ VÝROBA BEWITELL

Výrobky BEWIT® BEWITELLA splňují veškeré RAW zásady – s tou nejšetrnější technologií současnosti regulujeme teplotu výrobního procesu tak, aby nepřesáhla 42 °C. Tím zabraňujeme ztrátám cenných, tepelně labilních látek a přirozeně obsažených enzymů = zbytečně neznehodnocujeme výsledný produkt.

BEWIT® BEWITELLA CLASSIC OBSAHUJE:

Složení: BIO RAW Kakaové boby (33 %), BIO Sušená třtinová šťáva, BIO Slunečnicový olej, BIO Bambucké máslo, BIO RAW Rohovník obecný (Karob), BIO Rohovník obecný (Karob) pražený, BIO Řepa červená, BIO Lněný protein, BIO RAW Konopné semínko.


ø Výživové údaje

  Na 100 ml
Energetická hodnota 2618 kJ / 625 kcal
Tuky 50,4 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 16,9 g
Sacharidy 30,7 g
– z toho cukry 28,9 g
Bílkoviny 5,2 g
Sůl <0,1 g

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

 
100% pure and natural

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

 
AHINSA

Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

 
Laboratory tested

Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři. Bližší informace k metodám, díky kterým poznáváme tajemství těchto jedinečných darů přírody, se dozvíte zde

Víte, že si můžete analýzu oleje stáhnout na kartě každého produktu, a to pod záložkou “Ke stažení”? Nebo si rovnou prohlédněte ukázkový příkladesenci­álního oleje Palmarosa.

 
PRODUCED WITH LOVE

Výrobek vyvíjíme a vyrábíme v atmosféře lásky, harmonie a s myšlenkou prospěšnosti pro všechny, kteří ho používají.

 
VEGAN

Výrobek je vhodný pro vegany. Neobsahuje a ani při jeho vývoji, výrobě a testování jsme nepoužili žádné živočišné části.