BIO BEWITELLA KIDS

LAHODNÝ KRÉM Z KAKAOVÝCH BOBŮ A DALŠÍCH SUPERPOTRAVIN PRO DĚTI

 Neodolatelně čokoládový, voňavý a zároveň mimořádně výživný krém obohacený o vysoce prospěšné látky šípků a kopřiv. Výborný je na palačinky, lívance, toasty, sušenky i do kaše či pudinku.

Všechny obsažené suroviny jsou BIO certifikované a 100% přírodní.

Vyvinuto speciálně pro děti, ve věku od 3 let.

Možnosti doručení
Kód: 162/370
697 Kč
BIO BEWITELLA KIDS
Váha: 370g
Skladem | 162/370
697 Kč

Bewitella Kids je krém, který byl speciálně vyvinut pro děti. Má neodolatelně čokoládovou chuť s jemným pomerančovým nádechem a je obohacen o vysoce prospěšné látky ze šípků a kopřivy. Tyto látky mohou pomoci při hydrataci a regeneraci pokožky, zlepšit její barvu a kvalitu. Je to vhodný produkt pro děti, který jim nabídne péči o pokožku, a zároveň jim bude chutnat.

BEWITELLA KIDS – MIMOŘÁDNĚ VÝŽIVNÝ KRÉM VYVINUTÝ SPECIÁLNĚ PRO DĚTI

Neodolatelně čokoládový krém s jemně pomerančovým nádechem obohacený o vysoce prospěšné látky šípků a kopřiv – to je naše BEWITELLA KIDS. Díky 100% přírodnímu složení a vyváženému poměru RAW kakaových bobů, přírodních sladidel, lněného proteinu a dalších živinami nabitých, BIO certifikovaných superpotravin je krásně krémová, jemná, tak akorát sladká a zároveň mimořádně výživná.

Výborná je na palačinky, lívance, toasty a sušenky. Pro zjemnění ji můžete přidat i do kaší a pudinků.

Vyvinuta speciálně pro děti, ve věku od 3 let.

8 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT BEWITELLU KIDS

  • Složení doplněno o CTEO® esenciální olej z červeného pomeranče, šípky a kopřivy.
  • Je výhradně ze 100 % přírodních, BIO certifikovaných surovin té nejvyšší kvality.
  • 100% nadchne všechny vegetariány a vegany.
  • Nenajdete v ní žádná syntetická barviva, plnidla, stabilizátory,…
  • Teplota procesů nepřekračuje 42 °C, což je dosud nejšetrnější způsob zpracování.
  • Vyrábí se malosériově v našem výrobním závodě v Ostravě.
  • Pěstování, výroba, testování i kontrola zahrnuje vysoký podíl ruční práce.
  • Každá Bewitella je vyráběná s láskou a laskavou péčí všech zúčastněných.

KAKAOVÉ BOBY – NENAHRADITELNÝ ZÁKLAD VŠECH BEWITELL

Základní složkou Bewitell jsou 100% přírodní BIO RAW fermentované nepražené kakaové boby. Po samotném sušení na slunci se tyto kakaové boby zbavují slupek a drtí se na nibsy. Ty se následně i s ostatními surovinami melou na jednotnou hmotu – výslednou Bewitellu, a to dosud tím nejšetrnějším způsobem.

Samotné nepražené kakaové boby jsou významným zdrojem nejen širokého spektra vitaminů, minerálů a cenných fytonutrientů, ale také jakostního kakaového másla, rostlinných proteinů a účinných antioxidantů. Mimo to jsou takto kvalitní kakaové boby nejlepším přírodním zdrojem velkého množství lehce stravitelného hořčíku a potřebné organické síry.

BEWITELLA JE STÁLE ŽIVÁ

Šetrné zacházení, 100% přírodní suroviny a nízké teploty zpracování. To je kombinace, při které si Bewitella zachovává maximální množství vitálních enzymů = je stále živá.

Důkazem této živosti mohou být i mírné enzymatické změny textury a vůně. A to přesto, že složení Bewitell je zcela neměnné… I ve volné přírodě jsou tyto změny zcela přirozené a žádané.

BEZ TEMPERACE A S PATINOU NA POVRCHU

Abychom dodrželi zásady RAW výrobku, vynechává se během výroby takzvaná temperace. Ta zpravidla probíhá při teplotách kolem 47 °C a více. Kakaové a bambucké máslo pak přirozeně vytváří poměrně stabilní ostrohranné krystalky a částečně uvolněný tuk může vyvstávat na povrch výrobku = vzniká patina.

ZCELA UNIKÁTNÍ VÝROBA BEWITELL

Výrobky BEWIT® BEWITELLA splňují veškeré RAW zásady – s tou nejšetrnější technologií současnosti regulujeme teplotu výrobního procesu tak, aby nepřesáhla 42 °C. Tím zabraňujeme ztrátám cenných, tepelně labilních látek a přirozeně obsažených enzymů = zbytečně neznehodnocujeme výsledný produkt.

BEWIT® BEWITELLA KIDS OBSAHUJE:

Složení: BIO RAW Kakaové boby (28 %), BIO Sušená třtinová šťáva, BIO Slunečnicový olej, BIO Kokosová smetana prášek, BIO Bambucké máslo, BIO RAW Rohovník obecný (Karob), BIO Rohovník obecný (Karob) pražený, BIO Lněný protein, BIO RAW Konopné semínko, BIO RAW Růže šípková, BIO RAW Kopřiva dvoudomá, BIO RAW Červený pomeranč esenciální olej.


ø Výživové údaje

  Na 100 ml
Energetická hodnota 2613 kJ / 624 kcal
Tuky 50,8 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 18,7 g
Sacharidy 29,2 g
– z toho cukry 27,0 g
Bílkoviny 5,1 g
Sůl <0,1 g

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

 
100% pure and natural

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

 
AHINSA

Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

 
Laboratory tested

Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři. Bližší informace k metodám, díky kterým poznáváme tajemství těchto jedinečných darů přírody, se dozvíte zde

Víte, že si můžete analýzu oleje stáhnout na kartě každého produktu, a to pod záložkou “Ke stažení”? Nebo si rovnou prohlédněte ukázkový příkladesenci­álního oleje Palmarosa.

 
PRODUCED WITH LOVE

Výrobek vyvíjíme a vyrábíme v atmosféře lásky, harmonie a s myšlenkou prospěšnosti pro všechny, kteří ho používají.

 
VEGAN

Výrobek je vhodný pro vegany. Neobsahuje a ani při jeho vývoji, výrobě a testování jsme nepoužili žádné živočišné části.