I posilovací stroje potřebují pravidelný servis

I posilovací stroje potřebují pravidelný servis

Fitness Pohotovost poskytuje kvalifikované služby v oboru oprav fitness strojů a naši technici vám opraví téměř jakýkoli cvičební stroj, včetně běžeckých trenažérů, eliptických trenažérů, kol, veslovacích strojů a silového vybavení.

Pro všechny zákazníky fitness je velmi důležité a podstatné, v jakém stavu je fitness vybavení, na kterém tráví v posilovně svůj čas. Když je posilovací stroj mimo provoz nebo nefunguje tak, jak by měl, je to frustrující pro vaše klienty, kteří odmítají/nemohou na strojích cvičit a pro vás je tato situace nepříjemná a drahá. Chcete především, aby bylo veškeré cvičební vybavení ve stoprocentním stavu, aby se zákazníci cítili komfortně a rádi se do vaší tělocvičny vraceli.

Fitness Pohotovost řeší kompletní pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů, jejich pravidelný servis, poskytujeme informační servis, revize fitness center, posiloven ve školách,hotelových fitness, posilovnách ve sportovních klubech aj.

Naši certifikovaní technici v oblasti fitness vybavení přicházejí do vaší posilovny nebo fitness zařízení nebo domů, aby vyřešili problémy s vašimi stroji. Budou diagnostikovat problémy s vašimi stroji a dají vám vědět, jaké části vybavení jsou potřeba a náklady na opravu vašeho fitness vybavení. Snažíme se, aby fitness vybavení bylo opraveno v co nejkratším čase, přivezeme s sebou potřebné náhradní díly na servis a opravu zařízení na základě popisu problému zákazníka. Pokud nelze stroj opravit na místě, převezeme rozbité fitness vybavení do našeho servisu.

Naši technici jsou kvalifikovaní a oprávněni provádět práce pro mnoho výrobců nalezených v tělocvičně nebo fitness centru nebo doma.

Mezi naše další doplňkové služby patří: čalounění, výměna lanek v posilovacích věžích, svařování a povrchová úprava ocelových rámů.

Kontaktujte nás a poskytněte co nejvíce podrobností o chybách, vadách na strojích. Nebo neváhejte zavolat do naší kanceláře a požádat o spojení se servisním technikem, který si vámi o podrobnostech projedná telefonem, aby pomohl při řešení možných příčin.

  • Běžecký pás je hlučný – co dělat, a kde může být příčina?
  • Pravidelný servis fitness strojů
  • Běžecký pás smrdí
  • Běžecký pás přestal pracovat
  • Když běžecký pás nezůstane vycentrovaný

 

Běžecké pásy Evolve-fitness.cz

Levné běžecké pásy zde 

 

Běhouny k běžeckým pásum

Využíváte trenažér ve formě běžeckého pásu a chcete i nadále, aby sloužil kvalitně? Záleží vám na každé jeho funkci a dlouhé životnosti? Chcete si zajistit jeho správné používání a nastavení? K tomu, aby sloužil k užitku je potřebné také jeho vycentrování.