Jak otestovat motor

Jak otestovat motor

ZKOUŠENÍ MOTORU

Stejnosměrné motory lze snadno testovat mnoha způsoby. Motor je často vyměněn pouze za účelem nalezení jiného problému, takže pokud se domníváte, že je problém, motor otestujte.

METODY ZKOUŠENÍ MOTORU:

 width = Akumulátorová vrtačka - získejte plně nabitou akumulátorovou vrtačku s 18 volty (upřednostňovanou) akumulátorovou vrtačku a na většině běžících pásů připojte červený a černý vodič motoru k baterii (některé mají různé barvy, ale pokud máte dva dráty a nechte je zapojit dozadu, motor bude jen běhat dozadu a nebude poškozen). Pokud je to dobré, měl by motor pracovat přibližně na 1 MPH.
 
 width = Baterie do auta - jedná se o 12 V DC baterie s vysokým ampérem, takže se motor otáčí pomalu, ale můžete chodit po opasku. Vždy buďte opatrní s kyselinou baterií na tyto věci, takže vám nedoporučujeme přivést je do domu? Vezměte běžecký pás k baterii.
 
Lucerna - plně nabitá lucerna by měla pohánět váš motor pomalou rychlostí, ale postrádá proud, aby někdo nechal chodit na opasek.
 
Použijte venkovní stejnosměrný převodník s proměnnou rychlostí. Nejsložitější, ale také nejlepší způsob, jak otestovat motor. Pokud máte způsob, jak to udělat, je to upřednostňovaná metoda a jak to děláme v poli při voláních na místní služby.

Další diagnózy motorů naleznete v tématu Ztráty energie při přechodu na testovací téma pásu.