pOKYNY KALIBRACE IKONY - INCLINE

pOKYNY KALIBRACE IKONY - INCLINE

Standardní kalibrační postup pro kalibraci běžeckého pásu Icon se provádí přidržením tlačítek pro zrychlení a zastavení při vkládání bezpečnostního klíče nebo při vložení klíče (pokud je magnetický). Pokud vaše klávesnice neodpovídá, kontaktujte naše servisní oddělení. protože vaše klávesnice běžeckého pásu selhala nebo počítač konzoly selhal. V těchto případech lze klávesnici v omezených případech vyměnit nebo je třeba vyměnit konzolu.

KROK 1

Stiskněte současně tlačítka Stop a Speed ​​Up a vložte bezpečnostní klíč. Poté, co uslyšíte dvě pípnutí, uvolněte tlačítka pro zastavení a zvýšení rychlosti.

KROK 2

Stiskněte jednou tlačítko Stop. Okno Čas by mělo číst EP: 2P. Některé novější modely mohou také říkat FP, Pass nebo podobně. To znamená, že projde testem EPROM.

KROK 3

Stiskněte tlačítko naklonění nebo odmítnutí pouze jednou a sklon by se měl kalibrovat automaticky. Nechte běžící pás zvednout a snížit, dokud nedojde k úplnému zastavení.

KROK 4

TOTO JE VELMI DŮLEŽITÉ KROK, protože ZÍSKEJTE PORUCHU, POKUD JE TENTO KROK SKIPPED. Po dokončení kalibrace sklonu stiskněte tlačítko Stop a vyjměte bezpečnostní klíč.

KROK 5
Váš běžící pás by měl být nyní připraven ke správnému sklonu a poklesu. Vyzkoušejte to! Pokud problémy přetrvávají, můžete nám zavolat na adresu @ 888-362-1105 a vyhledat další řešení problémů.