Servis, výkup, bazar – Fitness servis

Servis, výkup, bazar – Fitness servis

Ušetřete si starosti s hledáním spolehlivého spojence, který vám pomůže zajistit bezproblémový chod vaší posilovny, fitness centra nebo wellness. Jsme firma, která si zakládá na těch nejlepších vztazích s našimi klienty. I proto je nám řada z nich věrná. Ke všem našim klientům přistupujeme s maximální péčí. Nezáleží na tom, jestli potřebujete pomoc s jedním strojem, nebo více kusy. Bez problému zvládáme uspokojit fitness potřeby jednotlivců i specializovaných center. Naši klienti se na nás mohou spolehnout a my vždy reagujeme rychle a situaci dokážeme vyřešit k jejich naprosté spokojenosti.

 

Specializujeme se na různorodé služby, proto jsme se dokázali prosadit. Mezi ty nejvíce poptávané patří zajištění pozáručního servisu, kdy se odborně postaráme o to, aby vaše stroje opět fungovaly a klienti je mohli bez omezení využívat. Doporučujeme i preventivní servis, který dokáže včas předejít mnoha nepříjemnostem.

Portfolio firmy je velmi široké:

 

SERVIS ZNAČEK

 

 • Kettler

Nabízíme kompletní servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. Pozáruční servis značky různých druhů a značek, ale především Kettler.  Servis a opravy Kettler řídících jednotek, motorů, lakování, repasování.

Servisujeme také: běžecké trenažéry Kettler, spinning kola Kettler, crossové trenažéry Kettler, orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů Kettler.

Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje.

 • Lifefitness

Nabízíme kompletní servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. Pozáruční servis značky různých druhů a značek, ale především Lifefitness.Servis a opravy Lifefitnessřídících jednotek, motorů, lakování, repasování.

Servisujeme také: běžecké trenažéry Lifefitness, spinning kola Lifefitness, crossové trenažéry Lifefitness, orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů Lifefitness.

Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje Lifefitness.

 • Nautilus

Nabízíme kompletní servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. Pozáruční servis značky různých druhů a značek, ale především Nautilus.Servis a opravy Nautilus řídících jednotek, motorů, lakování, repasování.

Servisujeme také: běžecké trenažéry Nautilus, spinning kola Nautilus, crossové trenažéry Nautilus, orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů Nautilus.

Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje Nautilus

 • Vacuelite

Nabízíme kompletní servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. Pozáruční servis značky různých druhů a značek, ale především Vacuelite.Servis a opravy Vacuelite řídících jednotek, motorů, lakování, repasování.

Servisujeme také: běžecké trenažéry, spinning kola, crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů.

Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje Vacuelite

 • Precor

Nabízíme kompletní servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. Pozáruční servis značky různých druhů a značek, ale především Precor. Servis a opravy Precor řídících jednotek, motorů, lakování, repasování.

Servisujeme také: běžecké trenažéry Precor, spinning kola Precor ,crossové trenažéry Precor , orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů Precor.

Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje Precor

 • Body space

Nabízíme kompletní servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. Pozáruční servis značky různých druhů a značek, ale především Bodyspace.Servisa opravy Body spaceřídících jednotek, motorů, lakování, repasování.

Servisujeme také: běžecké trenažéry, spinning kola, crossovétrenažéry,orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů .

Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje Body space

 • Insportline

Nabízíme kompletní servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. Pozáruční servis značky různých druhů a značek, ale především Insportline. Servis a opravy Insportline řídících jednotek, motorů, lakování, repasování.

Servisujeme také: běžecké trenažéry Insportline, spinning kola Insportline, crossové trenažéry Insportline, orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů Insportline.

Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje Insportline.

 • VacuShape.

Nabízíme kompletní servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. Pozáruční servis značky různých druhů a značek, ale především VacuShape.Servis a opravy VacuShapeřídících jednotek, motorů, lakování, repasování.

Servisujeme také: běžecké trenažéry, spinning kola, crossovétrenažéry,orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů.

Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje VacuShape

OPRAVY

 • elektromotory všech značek.

Opravuji, vykupuji malé elektromotory střídavé i jednosměrné. Převážně do fitness stroju jako jsou bežecké pásy, sekačky, vysavače, elektrické nářadí.

opravy elektromotorů, převíjení a přetěsnění elektromotorů, preventivní prohlídky a servis. Zaměřujeme se na malé elektromotory do 40kg. Elektromotory: všechny značky převíjení samostatných rotorů a statorů, opravy a prodej motorů do vysavačů prodej náhradních dílů. Působím v Čáslavi, kde fungujeme jako sběrna pro naši dílnu.

 • řídících jednotek a dalších elektrospotřebičů všech druhů

Fitness stroje, auto jednotky, zahradní a domácí spotřebiče. Na vše vám mužů vypracovat revizní Působím v Čáslavi, kde také provozuji servis na tyto výrobky. Napište nebo zavolejte, odpovím na všechny vaše dotazy, vyrobím cenovou nabídku. Vše jde realizovat také přes přepravní společnosti na základě foto videa, které zašlete.

SERVIS

 • podtlakových strojů Vacu.

Nabízíme kompletní servis – pozáruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. Pozáruční servis značky různých druhů a značek, ale především podtlakových strojů Vacu.Servis a opravy podtlakových strojů Vacu řídících jednotek, motorů, lakování, repasování.

Servisujeme také: běžecké trenažéry, spinning kola, crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů.

Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje a podtlakové stroje Vacu

 • vibračních plošin.

Pozáruční servis vibračních plošin Vibrostation, Power plate, Insportline atd. Při akutních případech NON STOP Praha a Střední Čechy. Tato služba Vám garantuje rychlé vyřešení Vašich technických požadavků. Servis a opravy řídících jednotek u vibračních plošin.

Servis a opravy motorů na vibračních plošin. Repasování vibračních plošin. Nabízíme kompletní Servis a opravy masážních přístrojů, vibračních plošin různých druhů a značek. Po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Servisujeme a vykupujeme také: běžecké trenažéry, spinning kola, crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů. Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje

VYKUPUJEME fitness stroje.

Vykupujeme a platíme hotově.  Nejsme výkupna pochybného zboží, co se týče kvality, ale hlavně jejího původu.

Co vše vykupujeme: podtlakové stroje Vacu. Běžecké trenažéry, běžecké pásy elektrické, alpinningové i profesionální stroje. Crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, spinningová kola. Posilovací stroje, posilovací věže, kladky a dalších fitness zařízení. Vibrační plošiny. Rehabilitační stoly. Lymfatické kalhoty. InfraSauny a vybavení.  Masážní přístroje, vibrační plošiny.Wellness stroje např. vibrosauny, wellness kapsle atd.

Značky které vykupujeme:  BH Fitness , BH HiPower , Body space , Daum Ergo , Energetic , Fighter. , Finnlo , GRÜNSPORT , Horizon fitness , Horizont fitness , Housefit , InsportLine , Kettler , KWK , Lax , LIFE FITNESS , Lymfoven 14 Kosmetik , Medila.eu , MP company , Nautilus , POWER PLATE , PowerBlock , Precor , Rolletic , Sedco , Slender , Solarwind , STAIR MASTER , STAR TRAC , Star track , TECHNOGYM , Vacuactive , Vacuelite , Vacu Fit , Vacu LINE , Vacupress , Vacushape , Vacustar , Vacu step , Vacuwell , VasaTrainer , Vibro 10 000 , Vibrostation , VisionFitness

Servisujeme a vykupujeme také: běžecké trenažéry, spinning kola, crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů. Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje VacuShape

Běžecké pásy Evolve-fitness.cz

Levné běžecké pásy zde 

 

Běhouny k běžeckým pásum

Využíváte trenažér ve formě běžeckého pásu a chcete i nadále, aby sloužil kvalitně? Záleží vám na každé jeho funkci a dlouhé životnosti? Chcete si zajistit jeho správné používání a nastavení? K tomu, aby sloužil k užitku je potřebné také jeho vycentrování.