Zodpovědný spojenec pro bezproblémový chod vašeho fitness?

Zodpovědný spojenec pro bezproblémový chod vašeho fitness?  

Specializujeme se na různorodé služby, proto jsme se dokázali prosadit. Mezi ty nejvíce poptávané patří zajištění pozáručního servisu, kdy se odborně postaráme o to, aby vaše stroje opět fungovaly a klienti je mohli bez omezení využívat.

Doporučujeme i preventivní servis, který dokáže včas předejít mnoha nepříjemnostem. Disponujeme repasovanými fitness stroji z dovozu od vyhlášených značek, jako jsou Precor, Life fitness, Technogym, Matrix. V případně potřeby vám můžeme nabídnout i náhradní díly. Ušetřete si starosti s hledáním spolehlivého spojence, který vám pomůže zajistit bezproblémový chod vaší posilovny, fitness centra nebo wellness. V případě, že potřebují zároveň i s něčím kolem fitness poradit, nemáme problém jim pomoci.

Pokud se i vám líbí naše služby, pak budeme velmi rádi, když jich využijete. FITNESS SERVIS Poskytneme vám pozáruční i preventivní servis, nabídneme ty nejkvalitnější repasované fitness stroje, dodáme poptávané náhradní díly, vaše stroje od vás také vykoupíme. S tím vším vám umíme pomoci.  Profesionální přístup ke všem našim klientům a kvalitní služby jsou základem úspěchu.

Našich klientů si vážíme a nabízené služby odvádíme v maximální možné kvalitě. K našim klientům patří posilovny, fitness centra i lidé, kteří dávají přednost provozování fitness v prostředí domova. S námi získáte jistotu v jakékoli situaci. Vaše posilovna či wellness bude klientům k dispozici v perfektním stavu, nebudou se muset dívat na nefungující stroje ani se bát úrazu. Pravidelná údržba fitness vybavení

Repasování na dobírku: Na stroj vám zařídíme přepravce, který stroj doveze k nám na dílnu, kde stroj velice pečlivě opravíme a vše ostatní zrepasujeme. Stejné úkony dokážeme s motory a ostatní elektronikou.

Repasování na provozovně repasování fitness stroje u vás na provozovně není úplně to správné řešení. Doporučujeme raději repasování na dílně. Vykupujeme a provádíme protiúčty V neposlední řadě od vás fitness stroje také vykoupíme. Vy tak nemusíte řešit, co s nimi a ještě za ně dostanete slušné peníze. Pomůžeme vám, ale i v případě, že se posilování věnujete v pohodlí vašeho domova a nejste provozovatelem žádného fitcentra. Naše služby jsou dostupné všem. Přemýšlíte, jak do vaší posilovny, fitness centra nebo jiného zařízení s posilovacími stroji přilákat více klientů?   Pak pro vás máme hned několik možností. S námi můžete vybavení vašeho centra znatelně omladit a zpestřit.

Máme pro vás repasované stroje od těch nejvyhledávanějších výrobců. Jsou v perfektním stavu, a navíc i za výhodné ceny. Pokud právě řešíte opravy vašeho vybavení, zvládneme i ty. Navíc naprostou většinu oprav zvládneme přímo u vás. Určitě však nepodceňujte i pravidelný servis, který dokáže předejít mnoha nepříjemným událostem a stroje udržet ve skvělém stavu po dlouhou dobu i při jejich plném vytížení.

 

Běžecké pásy Evolve-fitness.cz

Levné běžecké pásy zde 

 

Běhouny k běžeckým pásum

Využíváte trenažér ve formě běžeckého pásu a chcete i nadále, aby sloužil kvalitně? Záleží vám na každé jeho funkci a dlouhé životnosti? Chcete si zajistit jeho správné používání a nastavení? K tomu, aby sloužil k užitku je potřebné také jeho vycentrování.