Řídící jednotka na běžecký pás univerzální

Řídící jednotka na běžecký pás univerzální 

DK10-A01A treadmill motor controller LCB compatible with endex DCMD67 control board for BH treadmill  zde koupit 

Řadič běžeckého pásu DK10-A01A LCB kompatibilní s řídicí deskou endex DCMD67

Specifikace

1. Číslo dílu: DK10-A01A (Náhradní ovladač pro DCMD67) 2. Pro běžecký pás BH nebo jinou značku 3. Stav: NOVINKA 4. Testováno před lodníky 5. S chladičem

Důležité

Před / po zakoupení nám prosím pošlete jasný obrázek vašeho starého ovladače, abychom vám mohli pomoci zkontrolovat, zejména u náhradního ovladače, rozdíl pinů může způsobit nekompatibilitu.

Balíček obsahuje:

 

 

Fotografie původní desky

Test motoru

Než zadáte objednávku, ujistěte se, že s motorem není problém. Motor lze otestovat způsobem uvedeným na obrázku níže. Pokud motor běží hladce pomocí 5 # baterie, znamená to, že motor je dobrý. Pokud nefunguje hladce nebo neběží, znamená to, že je motor rozbitý.

Jak určit vadný řadič?

E01: porucha komunikace, jednotlivec je porucha senzoru; E02: porucha řadiče, chceme vědět, který detektor je rozbitý, pokud je nejlepší E02 nejprve otestovat motor a zjistit, zda nejsou nějaké problémy motor E03: Chyba snímače; obecný běžecký pás se otočí o několik sekund později, tam E03; E04: obecně nadproudová porucha, tato situace je obecně spálená součástmi v řadiči; E08: Může dojít k poruše ovládání motoru výtahu.

Řadič běžeckého pásu DK10-A01A LCB kompatibilní s řídicí deskou endex DCMD67

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení