Motory na bežecké pásy

METODY ZKOUŠENÍ MOTORU: 

  • Akumulátorová vrtačka - získejte plně nabitou akumulátorovou vrtačku s 18 volty (upřednostňovanou) akumulátorovou vrtačku a na většině běžících pásů připojte červený a černý vodič motoru k baterii (některé mají různé barvy, ale pokud máte dva dráty a nechte je zapojit dozadu, motor bude jen běhat dozadu a nebude poškozen). Pokud je to dobré, měl by motor pracovat přibližně na 1 MPH. 
  • Baterie do auta - jedná se o 12 V DC baterie s vysokým ampérem, takže se motor otáčí pomalu, ale můžete chodit po opasku. Vždy buďte opatrní s kyselinou baterií na tyto věci, takže vám nedoporučujeme přivést je do domu? Vezměte běžecký pás k baterii. 
  • Lucerna - plně nabitá lucerna by měla pohánět váš motor pomalou rychlostí, ale postrádá proud, aby někdo nechal chodit na opasek. 
  • Použijte venkovní stejnosměrný převodník s proměnnou rychlostí. Nejsložitější, ale také nejlepší způsob, jak otestovat motor. Pokud máte způsob, jak to udělat, je to upřednostňovaná metoda a jak to děláme v poli při voláních na místní služby.Další diagnózy motorů naleznete v tématu Ztráty energie při přechodu na testovací téma pásu.
Motor k bežeckému pásu Technogym 220V
4 900 Kč

Motor k bežeckému pásu Technogym 220V  

Kód: FP10
1 položek celkem