EUROPA JOE

Značka: Valentus

Káva Europa Joe - Skvělý pomocník pro nastartování metabolismu. Může snížit pocity hladu a podpořit spalování tuků, které využije na primární energii.
Přírodní složení produktu Europa Joe může pomoct udržet normální hladinu cukru v krvi.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 620
590 Kč
EUROPA JOE
Značka: Valentus
Europa Joe1 front
Tip

Složení: Jedinečná kombinace 3 účinných látek vás nakopne a připraví vás na start nového dne. Neobsahuje žádný lepek, glutamát ani další chemické látky. Vhodné i pro osoby, které vyznávají veganský životní styl. Obsah kofeinu je 100 mg.

Kofein Anhydrous obsahuje "bezvodný" kofein, což je vysoce koncentrovaný kofein, který se lisuje za sucha z kávových zrn a listů. Podporuje spalování tuků a zrychluje metabolismus. Podporuje bdělost a mozkovou činnost.

L-Tyrosin je aminokyselina, kterou si tělo přirozeně vytváří samo. Ale když je člověk ve stresu, pod tlakem, málo spí anebo je nemocný, tak tělo není schopné si L-Tyrosin tvořit samo a to má pak za následek únavu, depresi anebo snížené libido.

Chromium Picolinate pomáhá k normální hladině krevního cukru, zlepšuje využití sacharidů v organismu a snižuje chuť na sladké. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Zlepšuje krevní oběh a pomáhá při rekonvalescenci po infarktu.

Návod k použití: Smíchejte 1 sáček s 250 ml teplé vody, můžete dochutit jako vaši běžnou kávu (rostlinné mléko, med/cukr). Dodržujte pitný režim. Produkt užívejte maximálně 6 dní v kuse s 1 dnem pauzy

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. Uchovávejte v chladu, suchu a mimo dosah dětí.