Řídící jednotka na běžecký pás univerzální

Řídící jednotka na běžecký pás univerzální 

DK10-A01A treadmill motor controller LCB compatible with endex DCMD67 control board for BH treadmill  zde koupit 

Řadič běžeckého pásu DK10-A01A LCB kompatibilní s řídicí deskou endex DCMD67

Specifikace

1. Číslo dílu: DK10-A01A (Náhradní ovladač pro DCMD67) 2. Pro běžecký pás BH nebo jinou značku 3. Stav: NOVINKA 4. Testováno před lodníky 5. S chladičem

Důležité

Před / po zakoupení nám prosím pošlete jasný obrázek vašeho starého ovladače, abychom vám mohli pomoci zkontrolovat, zejména u náhradního ovladače, rozdíl pinů může způsobit nekompatibilitu.

Balíček obsahuje:

 

 

Fotografie původní desky

Test motoru

Než zadáte objednávku, ujistěte se, že s motorem není problém. Motor lze otestovat způsobem uvedeným na obrázku níže. Pokud motor běží hladce pomocí 5 # baterie, znamená to, že motor je dobrý. Pokud nefunguje hladce nebo neběží, znamená to, že je motor rozbitý.

Jak určit vadný řadič?

E01: porucha komunikace, jednotlivec je porucha senzoru; E02: porucha řadiče, chceme vědět, který detektor je rozbitý, pokud je nejlepší E02 nejprve otestovat motor a zjistit, zda nejsou nějaké problémy motor E03: Chyba snímače; obecný běžecký pás se otočí o několik sekund později, tam E03; E04: obecně nadproudová porucha, tato situace je obecně spálená součástmi v řadiči; E08: Může dojít k poruše ovládání motoru výtahu.

Řadič běžeckého pásu DK10-A01A LCB kompatibilní s řídicí deskou endex DCMD67

Zpět do obchodu