TROPICAL BLAST

Značka: Valentus

Ideální doplněk stravy pro pomoc s redukcí hmotnosti. Může pomoct snížit chuť k jídlu a na sladké, podpořit zažívání a správnou funkci střev. Pomáhá zrychlit metabolismus a stará se o očistu organismu. Jeho velkou výhodou je přeměna tuků na primárně využitelnou energii a napomáhá udržet i správnou hladinu cukru v krvi. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 623
590 Kč
TROPICAL BLAST
Značka: Valentus
Tropical Blast1 front
Akce Tip

Složení: Doplněk stravy Tropical Blast je vhodný pro osoby, které chtějí redukovat svou tělesnou hmotnost a zároveň podpořit svůj metabolismus v detoxikaci a správné funkci trávicí soustavy. Stará se také o hladinu cukru v těle a tím snižuje potřebu organismu na sladké. Obsah kofeinu je 100 mg.

Inulin podporuje dobré trávení a činnost střeva, pomáhá snížit hmotnost tím, že nahrazuje stravitelné tuky a polysacharidy v potravinách. Působí jako probiotikum. Může způsobit nadýmání, není vhodné pro lidi s intolerancí fruktózy.

Syrovátkový protein je skvělý zdroj bílkovin, pomáhá snižovat chuť na sladké a zajistí pocit sytosti. Díky bílkovinám se zrychluje metabolismus.

Garcinia Gambogia výtažek obsahuje vysoké množství přírodní biologicky aktivní látky s názvem "kyselina hydroxycitronová" (HCA), která zlepšuje spalování tuků a cítíte se méně hladoví.

Chromium Picolinate pomáhá k normální hladině krevního cukru, zlepšuje využití sacharidů v organismu a snižuje chuť na sladké potraviny. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Zlepšuje krevní oběh a pomáhá při rekonvalescenci po infarktu.

Rýžové otruby obsahují rýžový protein, pomáhají při vstřebávání potravy, pomáhají bojovat proti cukrovce a snižovat cholesterol. Také pomáhají harmonizovat autoimunitní onemocnění a ulevit při chronickém únavovém syndromu.

Návod k použití: Pro maximální hubnoucí účinek rozmíchejte obsah sáčku s 500 ml vlažné vody, nechte chvíli odstát. Pijte každý den po dobu 6 dní a pak 1 den pauza. Dodržujte pitný režim.

Upozornění: Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Není vhodné pro těhotné, kojící ženy a vegany. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat.