Běžecký pás ztrácí výkon, když na něj šlápnete

Je možné, že se váš běžecký pás ztrácí výkon, když na něj šlápnete, kvůli několika různým důvodům:

  1. Špatně našponovaný pás: Pokud není pás správně našponovaný, může se stát, že se bude "plácat" nebo posouvat a tím pádem ztrácet výkon, když na něj šlápnete.
  2. Opotřebení pásu: Pokud je pás opotřebený nebo poškozený, může se stát, že bude těžší se pohybovat a tím pádem ztrácet výkon, když na něj šlápnete.
  3. Porucha motoru: Pokud je motor běžeckého pásu poškozený nebo selhává, může se stát,že pás bude méně výkonný, když na něj šlápnete.Problém s napájením: Pokud není běžecký pás správně napájen nebo dochází k výpadku elektrického proudu, může se stát, že pás bude méně výkonný, když na něj šlápnete.
  4. Problém s řídící jednotkou: Pokud řídící jednotka běžeckého pásu poškozená nebo selhává, může to vést k poruše regulace otáček motoru a tím pádem k ztrátě výkonu, když na něj šlápnete.
  5. Zanesený nebo poškozený snímač tlaku: Snímač tlaku měří sílu, kterou působíte na pás, pokud je zanesený nebo poškozený, může to vést k chybným údajům o síle a tím pádem k ztrátě výkonu, když na něj šlápnete.

 

V takovém případě by bylo vhodné zkontrolovat napnutí pásu, nebo se obrátit na odborníka, který Vám pomůže s diagnostikou a opravou.

Dostaneme Váš běžecký pás do kondice

Široký mrakodrap 160x600  px - Video Full HD - Facebook obálka   Široký mrakodrap 160x600  px - Video Full HD - Facebook obálka (1)

Olej na běžecjé pásyBežecké pásy sleva 30podložky na bežecké pásyrady odborníka

 

Zpět do obchodu