Zařiďte si výměnou běhounu na svém běžeckém pásu dřív, než bude pozdě!

Nic nevydrží věčně, a to ani běhouny na běžeckých pásech. Nejenže náležitou údržbou uděláte něco pro sebe, neboť budete mít vy nebo klienti vámi provozovaného fitness centra možnost i nadále trénovat, ale zároveň prokážete službu i samotnému běžeckému pásu, protože výměnou opotřebovaného běhounu za nový zlepšíte kondici a životnost stroje.

Ačkoliv běžecké pásy ve fitness centrech podléhají rychlejší amortizaci než běžecké pásy zakoupené domů, neznamená to, že by domácí běžecké pásy měly být přehlíženy. Běhouny na běžeckých pásech je potřeba čas od času vyměnit. Tak neotálejte a zkontrolujte běhoun na běžeckém stroji ještě dnes!

Běhouny jsou dostupné v různých modelech, takže určitě najdete ten správný pro váš stroj. Rozdíl před a po výměně běhounu je značný - workout před výměnou je čisté utrpení, naopak ten po výměně doslova uteče, ani nebudete vědět jak.

V dnešní době mnozí lidé pro sebe dělají maximum - kupují si kvalitní potraviny, dopřávají si plnohodnotný spánek nebo pravidelně cvičí, mimo jiné i na běžeckých pásech. To vše provozují s vidinou dlouhotrvajícího zdraví a životní vitality. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, jak se správně starat o prostředky, které k těmto cílům potřebujeme? 

Třeba takové běžecké pásy patří mezi jedny z nejpopulárnějších fitness strojů. Jejich oblíbenost je dána především tím, že se na nich zapotí lidé všech věkových kategorií i tvarů.  Lze na nich chodit, běhat, šlapat do kopce, procházet se nebo všechny tyto pohyby kombinovat.

Kromě toho je pro běžecké pásy také typická vyšší pořizovací cena, a to velmi často i v případě běžeckých pásů pro nekomerční využití. Byla by potom škoda, pokud by se váš fitness miláček porouchal nebo nedejbože úplně zničil z důvodu nedostatečné údržby, ne?

A věděli jste, že je pro jejich správné fungování je třeba nezanedbat ani péči o běhouny?

 

Zařiďte si výměnou běhounu na svém běžeckém pásu dřív, než bude pozdě!

Máte domácí stroj a nebo profesionální ?  

Profesionální běhouny na běžecký pás

Pro každou společnost zabývající se fitness službami je přímo tragédie, když vypoví nějaké fitness zařízení. Vybavení nefunguje a místo toho, aby vydělávalo, je oblepeno upozorněním MIMO PROVOZ. A to není žádoucí.

Domácí běhouny na běžecký pás

  Vysoká pevnost a tenké tělo popruhu, nízká hmotnost měkké tělo v dobré drážce, dobrá pružnost popruhu odolnost proti nárazu, odolnost proti opotřebení, odolnost proti korozi

Dostaneme Váš běžecký pás do kondice

Široký mrakodrap 160x600  px - Video Full HD - Facebook obálka   Široký mrakodrap 160x600  px - Video Full HD - Facebook obálka (1)

Olej na běžecjé pásyBežecké pásy sleva 30podložky na bežecké pásyrady odborníka

 

Zpět do obchodu